AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cevaplanmamış mesajlar
 

Hogwarts

 
KonularMesajlar
Son mesajlar
Yeni mesaj yok

Zindanlar

Burası Hogwarts'ın en karanlık yeridir belki de. Mumlarla aydınlatılmış bu koridorda öğrenciler çok fazla zaman kaybetmez. Slytherinli öğrencilerin burada olması garip değildir. Aynı zamanda İksir dersliği de burada bulunmaktadır.
Yeni mesaj yokSlytherin Ortak Salonu, Yeni mesaj yokMutfak, Yeni mesaj yokBoş Zindanlar
00
Yeni mesaj yok

Giriş Katı

Bitmek bilmeyen taş basamakların sonunda karşınıza çıkacak kapı bu büyüleyici mekana açılmaktadır. Bir çok koridora ayrılan bu kat, her gün Hogwarts üyelerinin uğradığı bir alandır.
Yeni mesaj yokGiriş Salonu, Yeni mesaj yokBüyük Salon, Yeni mesaj yokKupa Salonu, Yeni mesaj yokBalo Salonu
00
Yeni mesaj yok

I. Kat

İki dersliğe ve porsukların ortak salonunun bulunduğu bu kat, beklenildiği gibi çok kalabalık değildir. Belki bunun sebebi duvarlardaki tabloların oluşturduğu gürültüdür. Her daim fısıltıları duyabilirsiniz burada.
Yeni mesaj yokBiçim Değiştirme Dersliği, Yeni mesaj yokKaranlık Sanatlara Karşı Savunma Dersliği, Yeni mesaj yokKambur Cadı Heykeli
23Öğrenci Alımı
C.tesi Mayıs 15, 2010 3:32 pm
Carlie Myracle Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

II. Kat

Bu katta dolanmak herkesin isteyeceği türden bir şey değildir, zira okulun en kalabalık koridoruna ev sahipliği yapar burası. Ferah bir havası vardır buna rağmen. Kütüphaneye gidecek öğrenciler, koridorun sonuna lütfen.
Yeni mesaj yokTılsım Dersliği, Yeni mesaj yokKütüphane, Yeni mesaj yokSihir Tarihi Dersliği, Yeni mesaj yokBoş Sınıf, Yeni mesaj yokMuggle Araştırmaları Dersliği
00
Yeni mesaj yok

III. Kat

Bu kat oldukça sessizdir. Nedeni müdürün burada olması mı, yoksa ceza çeken öğrencilerin buradaki anıları mıdır bunun nedeni tartışılabilir. Bulundurduğu derslikte olmasa belki burası bomboş olurdu.
Yeni mesaj yokMüdürün Odası, Yeni mesaj yokCeza Odası, Yeni mesaj yokMitoloji Dersliği, Yeni mesaj yokRevir, Yeni mesaj yokKızlar Tuvaleti, Yeni mesaj yokKelid Aynası
00
Yeni mesaj yok

IV. Kat

Müdür yardımcısının bulunduğu bu kat, daha çok üst sınıfların bölgesidir. Nedense küçük öğrenciler burada dolaşmayı sevmez. Yine de bu bir kural değil.
Yeni mesaj yokMüdür Yardımcısı Odası, Yeni mesaj yokErkekler Tuvaleti, Yeni mesaj yokSınıf Başkanları Banyosu, Yeni mesaj yokİhtiyaç Odası, Yeni mesaj yokKoridorlar
00
Yeni mesaj yok

Kuleler

Kartallar ile aslanların her gün bu kuleye çıkması zor olsa gerek. İki derslik ile birlikte burası çok popülerdir. Geceleri öğrenciler burada dolaşmayı çok sever. Yasak olduğunu bildikleri halde.
Yeni mesaj yokAstronomi Kulesi, Yeni mesaj yokKehanet Kulesi
22Duyuru Panosu
C.tesi Mayıs 15, 2010 3:34 pm
Carlie Myracle Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Arazi

Derin bir nefes alın. Burası okulun ağır atmosferinden uzak, dinlendirici bir bölgedir. Elbette iki derslik vardır burada, yine de bu öğrenciler için bir sorun teşkil etmez. Mutludur onlar burada bulunmaktan.
Yeni mesaj yokYasak Orman, Yeni mesaj yokSeralar, Yeni mesaj yokGöl Kenarı, Yeni mesaj yokSYB Dersliği, Yeni mesaj yokQuidditch Sahası
00
Hogwarts Empty
Günün aktif konuları
Bugünün en iyi 20 yollayıcısı
En iyi 20 yollayıcı
Forumun çerezleri silmek

Yeni mesaj varYeni mesaj varYeni mesaj yokYeni mesaj yok  Forum kilitlenmiştirForum kilitlenmiştir